Model
Zwakke punten van de BMW I3
Bij de APK worden aan een BMW I3 vaker dan gemiddeld deze gebreken gevonden: remschijf ernstig gecorrodeerd; band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm; zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed).
Er staan 7.172 BMW I3-personenauto's in het Nederlandse kentekenregister, met een mediane leeftijd van 7 jaar. De oudste dateert uit 2013, de jongste uit 2026. Hieronder staan de RDW-cijfers over aantallen, leeftijd, brandstof en APK-gebreken.
- Wagenpark
- 7.172
- Mediane leeftijd
- 7 jr
- Gemiddelde leeftijd
- 7.9 jr
- Eerste toelating
- 2013
- Laatste toelating
- 2026
- APK-waarnemingen
- 5.610
Betrouwbaarheid bij de APK
Een BMW I3 krijgt bij de APK 16% minder gebreken dan een gemiddelde auto van dezelfde leeftijd; aan zware gebreken 60% minder.
Plaats 87 van 343 modellen, gemeten over 12.665 keuringen. Bekijk de ranglijst.
Hoeveel BMW I3's rijden er in Nederland?
7.172 exemplaren staan er nu geregistreerd, verdeeld over bouwjaar 2013 tot 2026.
| Jaar | Aantal |
|---|---|
| 2013 | 183 |
| 2014 | 435 |
| 2015 | 523 |
| 2016 | 439 |
| 2017 | 900 |
| 2018 | 968 |
| 2019 | 1.819 |
| 2020 | 889 |
| 2021 | 724 |
| 2022 | 288 |
| 2026 | 4 |
Uitvoeringen
Zoals geregistreerd in het kentekenregister. De RDW legt de handelsbenaming vast zoals de importeur die aanleverde, dus schrijfwijzen verschillen per bouwjaar en per uitvoering.
| Uitvoering | Aantal |
|---|---|
| I3 | 7.166 |
| I3 50 XDRIVE | 4 |
| I3 REX | 1 |
| BMW I3 | 1 |
Brandstof en carrosserie
Brandstof
- Elektrisch6.478 · 90.3%
- Hybride693 · 9.7%
- Benzine1 · 0.0%
De RDW kent geen brandstofsoort "hybride". Deze auto's staan geregistreerd met zowel een elektrische als een verbrandingsmotor, en zijn hier op die combinatie ingedeeld.
Carrosserie
- Sedan7.153 · 99.8%
- Hatchback13 · 0.2%
- Stationwagen2 · 0.0%
Carrosserietypen zijn de Europese indeling van de RDW. Die kent geen categorie SUV; zulke auto's staan geregistreerd als stationwagen of MPV.
Een tweedehands BMW I3 kopen
Hoe vaak dit bij de BMW I3 voorkomt, naast het cijfer voor alle personenauto's in Nederland. Alle drie controleer je voor één auto gratis op kenteken.
- Openstaande terugroepactie
- 0,3%
- landelijk 6,7%
| Bouwjaar | Catalogusprijs | Auto's |
|---|---|---|
| 2022 | € 44.400 | 288 |
| 2021 | € 44.400 | 724 |
| 2020 | € 44.600 | 889 |
| 2019 | € 48.000 | 1.819 |
| 2018 | € 45.100 | 968 |
| 2017 | € 45.700 | 900 |
| 2016 | € 44.800 | 438 |
| 2015 | € 48.300 | 522 |
De catalogusprijs is de nieuwprijs die bij de eerste toelating is geregistreerd, inclusief btw en bpm — niet wat de auto nu waard is.
Welke APK-gebreken komen bij de BMW I3 vaker voor?
Deze gebreken komen bij een BMW I3 relatief vaker voor dan bij Nederlandse personenauto's in het algemeen.
De vergelijking is per 1.000 auto's, niet in absolute aantallen — anders zou elk model dezelfde lijst met banden en verlichting opleveren.
| Gebrek | BMW I3 | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Remschijf ernstig gecorrodeerdRemmen | 12.7 | 8.4 | 1.5× |
| Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mmBanden en wielen | 193.1 | 129.3 | 1.5× |
| Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed)Verlichting | 7.8 | 5.6 | 1.4× |
| Band onvoldoende profielBanden en wielen | 142.6 | 122.0 | 1.2× |
Hoe doet de BMW I3 het ten opzichte van het Nederlandse gemiddelde?
Op deze punten wordt bij een BMW I3 juist mínder vaak een gebrek geconstateerd dan gemiddeld.
| Gebrek | BMW I3 | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreektVerlichting | 2.8 | 95.3 | 0.0× |
| Remverschil op 1 as te grootRemmen | 2.8 | 21.8 | 0.1× |
| Schokdemper aanwezig die lekkage vertoontWielophanging | 3.1 | 19.4 | 0.2× |
| Dim-, grootlicht werkt niet (goed)Verlichting | 6.7 | 29.5 | 0.2× |
Bij de BMW I3 vallen in de APK-gegevens vooral remschijf ernstig gecorrodeerd, band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm en zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) op. Deze gebreken komen relatief vaker voor dan gemiddeld bij personenauto's in Nederland.
Een hogere verhouding betekent niet automatisch een slechter model. Leeftijd, kilometrage en gebruik van het wagenpark verklaren een deel van het verschil — een model met veel oude auto's scoort hoger op slijtagepunten. Alleen verschillen die statistisch aantoonbaar zijn, staan hierboven. Lees hoe deze cijfers zijn berekend.
Bron: open data van de RDW, verwerkt op 2026-09-11. Over deze data.