Model
Zwakke punten van de Toyota Verso-S
Bij de APK worden aan een Toyota Verso-S vaker dan gemiddeld deze gebreken gevonden: richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd; remschijf ernstig gecorrodeerd; bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt.
Er staan 9.263 Toyota Verso-S-personenauto's in het Nederlandse kentekenregister, met een mediane leeftijd van 14 jaar. De oudste dateert uit 2011, de jongste uit 2016. Hieronder staan de RDW-cijfers over aantallen, leeftijd, brandstof en APK-gebreken.
- Wagenpark
- 9.263
- Mediane leeftijd
- 14 jr
- Gemiddelde leeftijd
- 13.5 jr
- Eerste toelating
- 2011
- Laatste toelating
- 2016
- APK-waarnemingen
- 16.524
Betrouwbaarheid bij de APK
Een Toyota Verso-S krijgt bij de APK 34% minder gebreken dan een gemiddelde auto van dezelfde leeftijd; aan zware gebreken 50% minder.
Plaats 18 van 343 modellen, gemeten over 28.094 keuringen. Bekijk de ranglijst.
Hoeveel Toyota Verso-S's rijden er in Nederland?
9.263 exemplaren staan er nu geregistreerd, verdeeld over bouwjaar 2011 tot 2016.
| Jaar | Aantal |
|---|---|
| 2011 | 2.898 |
| 2012 | 2.876 |
| 2013 | 1.173 |
| 2014 | 1.106 |
| 2015 | 1.064 |
| 2016 | 146 |
Uitvoeringen
Zoals geregistreerd in het kentekenregister. De RDW legt de handelsbenaming vast zoals de importeur die aanleverde, dus schrijfwijzen verschillen per bouwjaar en per uitvoering.
| Uitvoering | Aantal |
|---|---|
| TOYOTA VERSO-S | 9.261 |
| VERSO-S | 2 |
Brandstof en carrosserie
Brandstof
- Benzine9.238 · 99.7%
- Diesel13 · 0.1%
- LPG12 · 0.1%
Carrosserie
- Multipurpose vehicle (MPV)7.019 · 75.8%
- Hatchback2.244 · 24.2%
Carrosserietypen zijn de Europese indeling van de RDW. Die kent geen categorie SUV; zulke auto's staan geregistreerd als stationwagen of MPV.
Een tweedehands Toyota Verso-S kopen
Hoe vaak dit bij de Toyota Verso-S voorkomt, naast het cijfer voor alle personenauto's in Nederland. Alle drie controleer je voor één auto gratis op kenteken.
- Openstaande terugroepactie
- 0,5%
- landelijk 6,7%
| Bouwjaar | Catalogusprijs | Auto's |
|---|---|---|
| 2016 | € 23.900 | 146 |
| 2015 | € 23.400 | 1.064 |
| 2014 | € 22.600 | 1.106 |
| 2013 | € 21.800 | 1.173 |
| 2012 | € 20.200 | 2.876 |
| 2011 | € 20.200 | 2.898 |
De catalogusprijs is de nieuwprijs die bij de eerste toelating is geregistreerd, inclusief btw en bpm — niet wat de auto nu waard is.
Welke APK-gebreken komen bij de Toyota Verso-S vaker voor?
Deze gebreken komen bij een Toyota Verso-S relatief vaker voor dan bij Nederlandse personenauto's in het algemeen.
De vergelijking is per 1.000 auto's, niet in absolute aantallen — anders zou elk model dezelfde lijst met banden en verlichting opleveren.
| Gebrek | Toyota Verso-S | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigdVerlichting | 6.4 | 1.4 | 4.5× |
| Remschijf ernstig gecorrodeerdRemmen | 35.5 | 8.4 | 4.2× |
| Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperktRemmen | 11.1 | 3.1 | 3.6× |
| Schijf-, trommelrem loopt niet vrijRemmen | 97.2 | 29.9 | 3.3× |
| Remonderdelen te veel gecorrodeerdRemmen | 6.0 | 1.9 | 3.1× |
| Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwijVerlichting | 4.6 | 1.5 | 3.0× |
| Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijkVerlichting | 84.8 | 28.9 | 2.9× |
| Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed)Verlichting | 12.4 | 5.6 | 2.2× |
Hoe doet de Toyota Verso-S het ten opzichte van het Nederlandse gemiddelde?
Op deze punten wordt bij een Toyota Verso-S juist mínder vaak een gebrek geconstateerd dan gemiddeld.
| Gebrek | Toyota Verso-S | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffenLekkage | 7.0 | 92.6 | 0.1× |
| Veer gebroken of gescheurdWielophanging | 3.6 | 27.9 | 0.1× |
| Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasseUitlaat en emissie | 5.9 | 40.8 | 0.1× |
| Remleiding door corrosie aangetastRemmen | 2.3 | 11.2 | 0.2× |
Bij de Toyota Verso-S vallen in de APK-gegevens vooral richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd, remschijf ernstig gecorrodeerd en bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt op. Deze gebreken komen relatief vaker voor dan gemiddeld bij personenauto's in Nederland.
Een hogere verhouding betekent niet automatisch een slechter model. Leeftijd, kilometrage en gebruik van het wagenpark verklaren een deel van het verschil — een model met veel oude auto's scoort hoger op slijtagepunten. Alleen verschillen die statistisch aantoonbaar zijn, staan hierboven. Lees hoe deze cijfers zijn berekend.
Bron: open data van de RDW, verwerkt op 2026-09-11. Over deze data.