Model
Zwakke punten van de Renault Talisman
Bij de APK worden aan een Renault Talisman vaker dan gemiddeld deze gebreken gevonden: veer gebroken of gescheurd; draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling; kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar.
Er staan 3.475 Renault Talisman-personenauto's in het Nederlandse kentekenregister, met een mediane leeftijd van 9 jaar. De oudste dateert uit 2015, de jongste uit 2022. Hieronder staan de RDW-cijfers over aantallen, leeftijd, brandstof en APK-gebreken.
- Wagenpark
- 3.475
- Mediane leeftijd
- 9 jr
- Gemiddelde leeftijd
- 8.4 jr
- Eerste toelating
- 2015
- Laatste toelating
- 2022
- APK-waarnemingen
- 4.275
Betrouwbaarheid bij de APK
Een Renault Talisman krijgt bij de APK 5% meer gebreken dan een gemiddelde auto van dezelfde leeftijd; aan zware gebreken 61% meer.
Plaats 226 van 343 modellen, gemeten over 7.609 keuringen. Bekijk de ranglijst.
Hoeveel Renault Talisman's rijden er in Nederland?
3.475 exemplaren staan er nu geregistreerd, verdeeld over bouwjaar 2015 tot 2022.
| Jaar | Aantal |
|---|---|
| 2015 | 19 |
| 2016 | 991 |
| 2017 | 1.072 |
| 2018 | 608 |
| 2019 | 278 |
| 2020 | 172 |
| 2021 | 222 |
| 2022 | 113 |
Uitvoeringen
Zoals geregistreerd in het kentekenregister. De RDW legt de handelsbenaming vast zoals de importeur die aanleverde, dus schrijfwijzen verschillen per bouwjaar en per uitvoering.
| Uitvoering | Aantal |
|---|---|
| TALISMAN | 3.473 |
| RENAULT TALISMAN | 2 |
Brandstof en carrosserie
Brandstof
- Benzine2.264 · 65.2%
- Diesel1.202 · 34.6%
- LPG9 · 0.3%
Carrosserie
- Stationwagen2.423 · 69.7%
- Sedan1.050 · 30.2%
- Hatchback1 · 0.0%
Carrosserietypen zijn de Europese indeling van de RDW. Die kent geen categorie SUV; zulke auto's staan geregistreerd als stationwagen of MPV.
Een tweedehands Renault Talisman kopen
Hoe vaak dit bij de Renault Talisman voorkomt, naast het cijfer voor alle personenauto's in Nederland. Alle drie controleer je voor één auto gratis op kenteken.
- Openstaande terugroepactie
- 0%
- landelijk 6,7%
| Bouwjaar | Catalogusprijs | Auto's |
|---|---|---|
| 2022 | € 39.300 | 113 |
| 2021 | € 39.300 | 222 |
| 2020 | € 40.400 | 172 |
| 2019 | € 44.000 | 277 |
| 2018 | € 40.400 | 608 |
| 2017 | € 40.600 | 1.072 |
| 2016 | € 39.400 | 990 |
De catalogusprijs is de nieuwprijs die bij de eerste toelating is geregistreerd, inclusief btw en bpm — niet wat de auto nu waard is.
Welke APK-gebreken komen bij de Renault Talisman vaker voor?
Deze gebreken komen bij een Renault Talisman relatief vaker voor dan bij Nederlandse personenauto's in het algemeen.
De vergelijking is per 1.000 auto's, niet in absolute aantallen — anders zou elk model dezelfde lijst met banden en verlichting opleveren.
| Gebrek | Renault Talisman | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Veer gebroken of gescheurdWielophanging | 122.6 | 27.9 | 4.4× |
| Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel spelingWielophanging | 12.1 | 3.3 | 3.6× |
| Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaarKentekenplaat | 8.3 | 2.4 | 3.5× |
| As of wielgeleidingselement ondeugdelijkWielophanging | 6.0 | 1.9 | 3.2× |
| Retroreflector vertoont gebrekVerlichting | 13.8 | 5.7 | 2.4× |
| Mistachterlicht werkt niet (goed)Verlichting | 17.0 | 8.2 | 2.1× |
| Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeftBanden en wielen | 22.7 | 11.4 | 2.0× |
| Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtageRemmen | 85.5 | 51.7 | 1.7× |
Hoe doet de Renault Talisman het ten opzichte van het Nederlandse gemiddelde?
Op deze punten wordt bij een Renault Talisman juist mínder vaak een gebrek geconstateerd dan gemiddeld.
| Gebrek | Renault Talisman | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffenLekkage | 6.9 | 92.6 | 0.1× |
| Stadslicht werkt niet (goed)Verlichting | 6.0 | 67.3 | 0.1× |
| Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasseUitlaat en emissie | 6.6 | 40.8 | 0.2× |
| Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet afAandrijving | 5.8 | 30.8 | 0.2× |
Bij de Renault Talisman vallen in de APK-gegevens vooral veer gebroken of gescheurd, draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling en kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar op. Deze gebreken komen relatief vaker voor dan gemiddeld bij personenauto's in Nederland.
Een hogere verhouding betekent niet automatisch een slechter model. Leeftijd, kilometrage en gebruik van het wagenpark verklaren een deel van het verschil — een model met veel oude auto's scoort hoger op slijtagepunten. Alleen verschillen die statistisch aantoonbaar zijn, staan hierboven. Lees hoe deze cijfers zijn berekend.
Bron: open data van de RDW, verwerkt op 2026-09-11. Over deze data.