Model
Zwakke punten van de Renault ZOE
Bij de APK worden aan een Renault ZOE vaker dan gemiddeld deze gebreken gevonden: remlicht kleur wijkt af of niet toegestaan; afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3; verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel speling.
Er staan 15.565 Renault ZOE-personenauto's in het Nederlandse kentekenregister, met een mediane leeftijd van 6 jaar. De oudste dateert uit 2012, de jongste uit 2025. Hieronder staan de RDW-cijfers over aantallen, leeftijd, brandstof en APK-gebreken.
- Wagenpark
- 15.565
- Mediane leeftijd
- 6 jr
- Gemiddelde leeftijd
- 6.9 jr
- Eerste toelating
- 2012
- Laatste toelating
- 2025
- APK-waarnemingen
- 17.241
Betrouwbaarheid bij de APK
Een Renault ZOE krijgt bij de APK 47% meer gebreken dan een gemiddelde auto van dezelfde leeftijd; aan zware gebreken 118% meer.
Plaats 333 van 343 modellen, gemeten over 23.974 keuringen. Bekijk de ranglijst.
Hoeveel Renault ZOE's rijden er in Nederland?
15.565 exemplaren staan er nu geregistreerd, verdeeld over bouwjaar 2012 tot 2025.
| Jaar | Aantal |
|---|---|
| 2012 | 1 |
| 2013 | 705 |
| 2014 | 466 |
| 2015 | 424 |
| 2016 | 467 |
| 2017 | 1.221 |
| 2018 | 1.541 |
| 2019 | 2.752 |
| 2020 | 3.963 |
| 2021 | 2.136 |
| 2022 | 1.028 |
| 2023 | 671 |
| 2024 | 188 |
| 2025 | 2 |
Brandstof en carrosserie
Brandstof
- Elektrisch15.565 · 100.0%
Carrosserie
- Hatchback15.563 · 100.0%
Carrosserietypen zijn de Europese indeling van de RDW. Die kent geen categorie SUV; zulke auto's staan geregistreerd als stationwagen of MPV.
Een tweedehands Renault ZOE kopen
Hoe vaak dit bij de Renault ZOE voorkomt, naast het cijfer voor alle personenauto's in Nederland. Alle drie controleer je voor één auto gratis op kenteken.
- Openstaande terugroepactie
- 0%
- landelijk 6,7%
| Bouwjaar | Catalogusprijs | Auto's |
|---|---|---|
| 2024 | € 35.900 | 188 |
| 2023 | € 35.300 | 671 |
| 2022 | € 35.700 | 1.028 |
| 2021 | € 35.600 | 2.136 |
| 2020 | € 34.400 | 3.963 |
| 2019 | € 35.200 | 2.750 |
| 2018 | € 33.200 | 1.541 |
| 2017 | € 32.900 | 1.221 |
De catalogusprijs is de nieuwprijs die bij de eerste toelating is geregistreerd, inclusief btw en bpm — niet wat de auto nu waard is.
Welke APK-gebreken komen bij de Renault ZOE vaker voor?
Deze gebreken komen bij een Renault ZOE relatief vaker voor dan bij Nederlandse personenauto's in het algemeen.
De vergelijking is per 1.000 auto's, niet in absolute aantallen — anders zou elk model dezelfde lijst met banden en verlichting opleveren.
| Gebrek | Renault ZOE | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Remlicht kleur wijkt af of niet toegestaanVerlichting | 7.6 | 0.4 | 20.5× |
| Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3Overig | 15.7 | 2.4 | 6.5× |
| Verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel spelingStuurinrichting | 2.3 | 0.4 | 6.5× |
| Fusee(kogel) te veel spelingStuurinrichting | 114.4 | 21.7 | 5.3× |
| Mistachterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verVerlichting | 2.2 | 0.6 | 3.6× |
| Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeftBanden en wielen | 4.8 | 1.4 | 3.4× |
| Waarschuwingsinrichting airbagsysteem geeft defect aanVeiligheidssystemen | 1.5 | 0.6 | 2.6× |
| Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaanVerlichting | 77.2 | 30.5 | 2.5× |
Hoe doet de Renault ZOE het ten opzichte van het Nederlandse gemiddelde?
Op deze punten wordt bij een Renault ZOE juist mínder vaak een gebrek geconstateerd dan gemiddeld.
| Gebrek | Renault ZOE | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet afStuurinrichting | 1.6 | 23.1 | 0.1× |
| Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defectVeiligheidssystemen | 2.4 | 31.1 | 0.1× |
| Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet afAandrijving | 3.4 | 30.8 | 0.1× |
| Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet afStuurinrichting | 3.1 | 21.4 | 0.1× |
Bij de Renault ZOE vallen in de APK-gegevens vooral remlicht kleur wijkt af of niet toegestaan, afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 en verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel speling op. Deze gebreken komen relatief vaker voor dan gemiddeld bij personenauto's in Nederland.
Een hogere verhouding betekent niet automatisch een slechter model. Leeftijd, kilometrage en gebruik van het wagenpark verklaren een deel van het verschil — een model met veel oude auto's scoort hoger op slijtagepunten. Alleen verschillen die statistisch aantoonbaar zijn, staan hierboven. Lees hoe deze cijfers zijn berekend.
Bron: open data van de RDW, verwerkt op 2026-09-11. Over deze data.