Model
Zwakke punten van de Peugeot 108
Bij de APK worden aan een Peugeot 108 vaker dan gemiddeld deze gebreken gevonden: remlicht lichtoppervlak >25% afgenomen; kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd); derde remlicht niet juist aangebracht.
Er staan 56.944 Peugeot 108-personenauto's in het Nederlandse kentekenregister, met een mediane leeftijd van 9 jaar. De oudste dateert uit 2014, de jongste uit 2022. Hieronder staan de RDW-cijfers over aantallen, leeftijd, brandstof en APK-gebreken.
- Wagenpark
- 56.944
- Mediane leeftijd
- 9 jr
- Gemiddelde leeftijd
- 8.7 jr
- Eerste toelating
- 2014
- Laatste toelating
- 2022
- APK-waarnemingen
- 74.789
Betrouwbaarheid bij de APK
Een Peugeot 108 krijgt bij de APK 6% meer gebreken dan een gemiddelde auto van dezelfde leeftijd; aan zware gebreken 14% minder.
Plaats 233 van 343 modellen, gemeten over 124.180 keuringen. Bekijk de ranglijst.
Hoeveel Peugeot 108's rijden er in Nederland?
56.944 exemplaren staan er nu geregistreerd, verdeeld over bouwjaar 2014 tot 2022.
| Jaar | Aantal |
|---|---|
| 2014 | 6.096 |
| 2015 | 8.619 |
| 2016 | 8.403 |
| 2017 | 7.165 |
| 2018 | 8.620 |
| 2019 | 8.083 |
| 2020 | 5.353 |
| 2021 | 4.141 |
| 2022 | 464 |
Uitvoeringen
Zoals geregistreerd in het kentekenregister. De RDW legt de handelsbenaming vast zoals de importeur die aanleverde, dus schrijfwijzen verschillen per bouwjaar en per uitvoering.
| Uitvoering | Aantal |
|---|---|
| 108 | 43.429 |
| PEUGEOT 108 | 13.502 |
| 108 VTI 82 | 7 |
| 108 VTI | 3 |
| 108 VTI 68 | 1 |
| PEUGEOT 108 STT | 1 |
| PEUGEOT 108 VTI | 1 |
Brandstof en carrosserie
Brandstof
- Benzine56.915 · 100.0%
- LPG28 · 0.0%
Carrosserie
- Hatchback56.939 · 100.0%
- Sedan2 · 0.0%
- Cabriolet1 · 0.0%
Carrosserietypen zijn de Europese indeling van de RDW. Die kent geen categorie SUV; zulke auto's staan geregistreerd als stationwagen of MPV.
Een tweedehands Peugeot 108 kopen
Hoe vaak dit bij de Peugeot 108 voorkomt, naast het cijfer voor alle personenauto's in Nederland. Alle drie controleer je voor één auto gratis op kenteken.
- Openstaande terugroepactie
- 0%
- landelijk 6,7%
| Bouwjaar | Catalogusprijs | Auto's |
|---|---|---|
| 2022 | € 15.500 | 464 |
| 2021 | € 15.200 | 4.141 |
| 2020 | € 14.200 | 5.353 |
| 2019 | € 13.900 | 8.083 |
| 2018 | € 13.500 | 8.620 |
| 2017 | € 13.200 | 7.165 |
| 2016 | € 13.100 | 8.403 |
| 2015 | € 12.900 | 8.619 |
De catalogusprijs is de nieuwprijs die bij de eerste toelating is geregistreerd, inclusief btw en bpm — niet wat de auto nu waard is.
Welke APK-gebreken komen bij de Peugeot 108 vaker voor?
Deze gebreken komen bij een Peugeot 108 relatief vaker voor dan bij Nederlandse personenauto's in het algemeen.
De vergelijking is per 1.000 auto's, niet in absolute aantallen — anders zou elk model dezelfde lijst met banden en verlichting opleveren.
| Gebrek | Peugeot 108 | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Remlicht lichtoppervlak >25% afgenomenVerlichting | 4.8 | 0.8 | 6.1× |
| Kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd)Verlichting | 2.5 | 0.6 | 4.5× |
| Derde remlicht niet juist aangebrachtVerlichting | 0.7 | 0.2 | 4.0× |
| Remlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijderdVerlichting | 0.6 | 0.2 | 3.7× |
| Verlichting ondeugdelijk bevestigdVerlichting | 1.2 | 0.4 | 2.9× |
| Mistlicht voor niet volgens voorschriftenVerlichting | 6.3 | 2.3 | 2.7× |
| Remschijf ernstig gecorrodeerdRemmen | 19.9 | 8.4 | 2.4× |
| Mistlicht voor onjuist afgesteldVerlichting | 16.6 | 7.2 | 2.3× |
Hoe doet de Peugeot 108 het ten opzichte van het Nederlandse gemiddelde?
Op deze punten wordt bij een Peugeot 108 juist mínder vaak een gebrek geconstateerd dan gemiddeld.
| Gebrek | Peugeot 108 | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mmStuurinrichting | 0.7 | 39.4 | 0.0× |
| Stuurkogel te veel spelingStuurinrichting | 0.4 | 14.6 | 0.0× |
| Fusee(kogel) te veel spelingStuurinrichting | 0.7 | 21.7 | 0.0× |
| Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet afStuurinrichting | 1.3 | 23.1 | 0.1× |
Bij de Peugeot 108 vallen in de APK-gegevens vooral remlicht lichtoppervlak >25% afgenomen, kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd) en derde remlicht niet juist aangebracht op. Deze gebreken komen relatief vaker voor dan gemiddeld bij personenauto's in Nederland.
Een hogere verhouding betekent niet automatisch een slechter model. Leeftijd, kilometrage en gebruik van het wagenpark verklaren een deel van het verschil — een model met veel oude auto's scoort hoger op slijtagepunten. Alleen verschillen die statistisch aantoonbaar zijn, staan hierboven. Lees hoe deze cijfers zijn berekend.
Bron: open data van de RDW, verwerkt op 2026-09-11. Over deze data.