Model
Zwakke punten van de Mercedes-Benz G-Klasse
Bij de APK worden aan een Mercedes-Benz G-Klasse vaker dan gemiddeld deze gebreken gevonden: wiellager te veel speling; inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go; stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm.
Er staan 2.034 Mercedes-Benz G-Klasse-personenauto's in het Nederlandse kentekenregister, met een mediane leeftijd van 17 jaar. De oudste dateert uit 1979, de jongste uit 2026. Hieronder staan de RDW-cijfers over aantallen, leeftijd, brandstof en APK-gebreken.
- Wagenpark
- 2.034
- Mediane leeftijd
- 17 jr
- Gemiddelde leeftijd
- 16.2 jr
- Eerste toelating
- 1979
- Laatste toelating
- 2026
- APK-waarnemingen
- 3.176
Hoeveel Mercedes-Benz G-Klasse's rijden er in Nederland?
2.034 exemplaren staan er nu geregistreerd, verdeeld over bouwjaar 1979 tot 2026.
| Jaar | Aantal |
|---|---|
| 1979 | 4 |
| 1980 | 17 |
| 1981 | 5 |
| 1982 | 13 |
| 1983 | 13 |
| 1984 | 5 |
| 1985 | 6 |
| 1986 | 6 |
| 1987 | 2 |
| 1988 | 1 |
| 1989 | 1 |
| 1991 | 3 |
| 1992 | 1 |
| 1993 | 6 |
| 1994 | 10 |
| 1995 | 19 |
| 1996 | 25 |
| 1997 | 34 |
| 1998 | 28 |
| 1999 | 42 |
| 2000 | 33 |
| 2001 | 79 |
| 2002 | 93 |
| 2003 | 89 |
| 2004 | 106 |
| 2005 | 104 |
| 2006 | 89 |
| 2007 | 78 |
| 2008 | 73 |
| 2009 | 87 |
| 2010 | 53 |
| 2011 | 52 |
| 2012 | 42 |
| 2013 | 68 |
| 2014 | 53 |
| 2015 | 60 |
| 2016 | 30 |
| 2017 | 27 |
| 2018 | 95 |
| 2019 | 92 |
| 2020 | 48 |
| 2021 | 23 |
| 2022 | 11 |
| 2023 | 19 |
| 2024 | 61 |
| 2025 | 186 |
| 2026 | 42 |
Uitvoeringen
Zoals geregistreerd in het kentekenregister. De RDW legt de handelsbenaming vast zoals de importeur die aanleverde, dus schrijfwijzen verschillen per bouwjaar en per uitvoering.
| Uitvoering | Aantal |
|---|---|
| G 500 | 693 |
| G 580 | 248 |
| G 55 AMG | 163 |
| G 63 AMG | 106 |
| G 55 AMG KOMPRESSOR | 87 |
| G 400 CDI | 61 |
| G 350 D | 56 |
| G 350 BLUETEC | 54 |
Brandstof en carrosserie
Brandstof
- Benzine1.330 · 65.4%
- Diesel394 · 19.4%
- Elektrisch248 · 12.2%
- Hybride39 · 1.9%
- LPG24 · 1.2%
De RDW kent geen brandstofsoort "hybride". Deze auto's staan geregistreerd met zowel een elektrische als een verbrandingsmotor, en zijn hier op die combinatie ingedeeld.
Carrosserie
- Stationwagen1.715 · 84.7%
- Multipurpose vehicle (MPV)253 · 12.5%
- Cabriolet50 · 2.5%
- Sedan3 · 0.1%
- Truckstationwagon2 · 0.1%
- Hatchback1 · 0.0%
- Pick-uptruck1 · 0.0%
Carrosserietypen zijn de Europese indeling van de RDW. Die kent geen categorie SUV; zulke auto's staan geregistreerd als stationwagen of MPV.
Een tweedehands Mercedes-Benz G-Klasse kopen
Hoe vaak dit bij de Mercedes-Benz G-Klasse voorkomt, naast het cijfer voor alle personenauto's in Nederland. Alle drie controleer je voor één auto gratis op kenteken.
- Openstaande terugroepactie
- 20,8%
- landelijk 6,7%
| Bouwjaar | Catalogusprijs | Auto's |
|---|---|---|
| 2026 | € 185.700 | 42 |
| 2025 | € 195.200 | 186 |
| 2024 | € 201.700 | 61 |
| 2020 | € 211.800 | 48 |
| 2019 | € 200.700 | 92 |
| 2018 | € 200.600 | 95 |
| 2016 | € 196.700 | 30 |
| 2015 | € 211.500 | 60 |
De catalogusprijs is de nieuwprijs die bij de eerste toelating is geregistreerd, inclusief btw en bpm — niet wat de auto nu waard is.
Welke APK-gebreken komen bij de Mercedes-Benz G-Klasse vaker voor?
Deze gebreken komen bij een Mercedes-Benz G-Klasse relatief vaker voor dan bij Nederlandse personenauto's in het algemeen.
De vergelijking is per 1.000 auto's, niet in absolute aantallen — anders zou elk model dezelfde lijst met banden en verlichting opleveren.
| Gebrek | Mercedes-Benz G-Klasse | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Wiellager te veel spelingWielophanging | 12.3 | 1.7 | 7.1× |
| Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (goVerlichting | 11.3 | 3.2 | 3.6× |
| Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mmStuurinrichting | 132.7 | 39.4 | 3.4× |
| Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoendeRemmen | 13.3 | 4.7 | 2.9× |
| Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet afStuurinrichting | 65.4 | 23.1 | 2.8× |
| Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaarRemmen | 23.6 | 8.4 | 2.8× |
| Deur niet op normale wijze te openenOverig | 12.8 | 4.7 | 2.7× |
| Stuurkogel te veel spelingStuurinrichting | 35.9 | 14.6 | 2.5× |
Hoe doet de Mercedes-Benz G-Klasse het ten opzichte van het Nederlandse gemiddelde?
Op deze punten wordt bij een Mercedes-Benz G-Klasse juist mínder vaak een gebrek geconstateerd dan gemiddeld.
| Gebrek | Mercedes-Benz G-Klasse | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Band onvoldoende profielBanden en wielen | 27.5 | 122.0 | 0.2× |
| Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreektVerlichting | 29.0 | 95.3 | 0.3× |
| Band beschadigdBanden en wielen | 19.7 | 53.7 | 0.4× |
| Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mmBanden en wielen | 51.1 | 129.3 | 0.4× |
Bij de Mercedes-Benz G-Klasse vallen in de APK-gegevens vooral wiellager te veel speling, inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go en stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm op. Deze gebreken komen relatief vaker voor dan gemiddeld bij personenauto's in Nederland.
Een hogere verhouding betekent niet automatisch een slechter model. Leeftijd, kilometrage en gebruik van het wagenpark verklaren een deel van het verschil — een model met veel oude auto's scoort hoger op slijtagepunten. Alleen verschillen die statistisch aantoonbaar zijn, staan hierboven. Lees hoe deze cijfers zijn berekend.
Bron: open data van de RDW, verwerkt op 2026-09-11. Over deze data.