Model
Zwakke punten van de Ford B-Max
Bij de APK worden aan een Ford B-Max vaker dan gemiddeld deze gebreken gevonden: mistlicht voor onjuist afgesteld; gordel beschadigd; bedrijfsrem werkt niet op alle wielen.
Er staan 11.312 Ford B-Max-personenauto's in het Nederlandse kentekenregister, met een mediane leeftijd van 12 jaar. De oudste dateert uit 2012, de jongste uit 2018. Hieronder staan de RDW-cijfers over aantallen, leeftijd, brandstof en APK-gebreken.
- Wagenpark
- 11.312
- Mediane leeftijd
- 12 jr
- Gemiddelde leeftijd
- 11.5 jr
- Eerste toelating
- 2012
- Laatste toelating
- 2018
- APK-waarnemingen
- 20.366
Betrouwbaarheid bij de APK
Een Ford B-Max krijgt bij de APK 13% minder gebreken dan een gemiddelde auto van dezelfde leeftijd; aan zware gebreken 22% minder.
Plaats 114 van 343 modellen, gemeten over 32.256 keuringen. Bekijk de ranglijst.
Hoeveel Ford B-Max's rijden er in Nederland?
11.312 exemplaren staan er nu geregistreerd, verdeeld over bouwjaar 2012 tot 2018.
| Jaar | Aantal |
|---|---|
| 2012 | 401 |
| 2013 | 3.792 |
| 2014 | 2.238 |
| 2015 | 1.718 |
| 2016 | 1.434 |
| 2017 | 1.335 |
| 2018 | 394 |
Uitvoeringen
Zoals geregistreerd in het kentekenregister. De RDW legt de handelsbenaming vast zoals de importeur die aanleverde, dus schrijfwijzen verschillen per bouwjaar en per uitvoering.
| Uitvoering | Aantal |
|---|---|
| B-MAX | 11.311 |
| B-MAX 1.0 SCTI | 1 |
Brandstof en carrosserie
Brandstof
- Benzine11.227 · 99.2%
- Diesel80 · 0.7%
- LPG5 · 0.0%
Carrosserie
- Multipurpose vehicle (MPV)11.309 · 100.0%
- Hatchback1 · 0.0%
Carrosserietypen zijn de Europese indeling van de RDW. Die kent geen categorie SUV; zulke auto's staan geregistreerd als stationwagen of MPV.
Een tweedehands Ford B-Max kopen
Hoe vaak dit bij de Ford B-Max voorkomt, naast het cijfer voor alle personenauto's in Nederland. Alle drie controleer je voor één auto gratis op kenteken.
- Openstaande terugroepactie
- 0,1%
- landelijk 6,7%
| Bouwjaar | Catalogusprijs | Auto's |
|---|---|---|
| 2018 | € 24.800 | 394 |
| 2017 | € 24.500 | 1.335 |
| 2016 | € 23.700 | 1.434 |
| 2015 | € 23.000 | 1.718 |
| 2014 | € 22.700 | 2.238 |
| 2013 | € 23.100 | 3.792 |
| 2012 | € 23.700 | 401 |
De catalogusprijs is de nieuwprijs die bij de eerste toelating is geregistreerd, inclusief btw en bpm — niet wat de auto nu waard is.
Welke APK-gebreken komen bij de Ford B-Max vaker voor?
Deze gebreken komen bij een Ford B-Max relatief vaker voor dan bij Nederlandse personenauto's in het algemeen.
De vergelijking is per 1.000 auto's, niet in absolute aantallen — anders zou elk model dezelfde lijst met banden en verlichting opleveren.
| Gebrek | Ford B-Max | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Mistlicht voor onjuist afgesteldVerlichting | 44.8 | 7.2 | 6.3× |
| Gordel beschadigdVeiligheidssystemen | 38.0 | 7.1 | 5.3× |
| Bedrijfsrem werkt niet op alle wielenRemmen | 2.6 | 0.5 | 5.0× |
| Remlicht werkt niet (goed)Verlichting | 120.0 | 28.7 | 4.2× |
| Remlichten (alle) werken nietVerlichting | 13.7 | 3.4 | 4.1× |
| Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeftBanden en wielen | 39.6 | 11.4 | 3.5× |
| Spiegel ondeugdelijk bevestigdZicht | 3.4 | 1.0 | 3.4× |
| Mistachterlicht werkt niet (goed)Verlichting | 26.6 | 8.2 | 3.2× |
Hoe doet de Ford B-Max het ten opzichte van het Nederlandse gemiddelde?
Op deze punten wordt bij een Ford B-Max juist mínder vaak een gebrek geconstateerd dan gemiddeld.
| Gebrek | Ford B-Max | Landelijk | Verhouding |
|---|---|---|---|
| Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet afStuurinrichting | 2.5 | 23.1 | 0.1× |
| Stadslicht werkt niet (goed)Verlichting | 9.9 | 67.3 | 0.1× |
| Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet afAandrijving | 6.3 | 30.8 | 0.2× |
| Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffenLekkage | 20.1 | 92.6 | 0.2× |
Bij de Ford B-Max vallen in de APK-gegevens vooral mistlicht voor onjuist afgesteld, gordel beschadigd en bedrijfsrem werkt niet op alle wielen op. Deze gebreken komen relatief vaker voor dan gemiddeld bij personenauto's in Nederland.
Een hogere verhouding betekent niet automatisch een slechter model. Leeftijd, kilometrage en gebruik van het wagenpark verklaren een deel van het verschil — een model met veel oude auto's scoort hoger op slijtagepunten. Alleen verschillen die statistisch aantoonbaar zijn, staan hierboven. Lees hoe deze cijfers zijn berekend.
Bron: open data van de RDW, verwerkt op 2026-09-11. Over deze data.